Pilsētām un pagastiem

  
Tradīcijas patriotisma veicināšanai.

Kas ir patriotisms? Jaunas tradīcijas sākums ir tā vērts, lai par to diskutētu.
Patriotisms ir dzimtenes mīlestība. Jā! Bet kā iemīlēt kaut ko “netaustāmu”?
Manuprāt patriotisms sākas ar pagalmu, sētu, pilsētu vai novadu. Soli pa solītim daudzu gadu garumā, sākot no skolas sola līdz pilsētas, republikas un olimpiskiem mērogam.
Kā iemirdzas acis pirmklasniekiem skolas gaitas uzsākot. Tajās atspoguļojas patiess prieks, pārsteigums un gandarījums, kad pirmajā septembrī citu dāvanu starpā ir savas pilsētas nozīmīte ar ģerboni. Tādi atgādinot - tu esi mūsējais. Vai, piemēram, piemiņas zīme ar pilsētas ģerboni un gada skaitli “Vissakoptākā sēta”. Tā rodas lepnums par padarīto. Pateicību var izpaust dažādi, ne tikai ar ierasto goda rakstu. Kā pateikties par varonību? Kā izrādīt cieņu saviem 100-gadniekiem un labākajiem skolotājiem?
Tā var būt dāvana - suvenīrs ar pagasta vai pilsētas simboliku. Mēs esam daudz interesantas idejas realizējuši, viena no tām ir piemiņas veltes – sudraba un zelta nozīmītes “Goda pilsonis” un “Gada cilvēks”, lai godinātu un pateiktos ļaudīm, kuri nepaliek vienaldzīgi, bet veido un virza uz priekšu sabiedrisko dzīvi savā pagastā vai pilsētā. Vajag mācēt labo saskatīt un izcelt. Labais vairosies. Jebkura atzinība cilvēku iepriecina, rosina darboties aktīvāk. Cilvēkā, saņemot šādu nozīmīti, parādās patriotisma jūtas un lepnums par vietu, kurā viņš dzīvo. Tā arī ir labākā pašvaldības darba REKLĀMA.
Tāpat pašvaldībām bieži nākas domāt, kā pateikties ārzemju sadarbības partneriem. Arī viņi var būt gan “Goda pilsoņi”, gan “Gada cilvēki”. Te lieti var noderēt arī dāvanas–suvenīri ar mūsu valsts simboliku, jo cik tad bieži var dāvināt ierasto “Laimas” šokolādi un Rīgas melno balzamu.

     

 

     

   


Baložu pilsētas ATSLĒGA


 
Jūsu pilsētas LIETUSSARGS


 
Ainažu pilsētas domes
  
PATEICĪBAS RAKSTS un DĀVANU KOMPLEKTS

  
 
UZLĪMES
ar pilsētas vai pagasta ģerboni (cena pie 300gb. = 0,25+PVN)

 
 
 
Domes, padomes deputātu un GODA PILSOŅA NOZĪMITES 


 
 
Valstu un sadraudzības pilsētu GALDA KARODZIŅI 
 
ROKAS PULKSTEŅI
par pilsētas vai pagasta ģerboni 

 
 
Ādas VIZĪTKARŠU MAKS
par pilsētas vai pagasta ģerboni 


 
DIENASGRĀMATA
ar pilsētas vai pagasta ģerboni
 
Pilsētu vai pagastu GALDA VIMPEĻI